Customized project: Van Simpel Spijkerjasje tot Uniek Design voor Charly Luske
Toen Charly Luske me vroeg of ik zijn spijkerjasje kon omtoveren tot iets unieks, kreeg ik alle creatieve vrijheid. En daar word ik blij van! Het oorspronkelijke jasje was simpel, maar had potentie, en precies dat is waar Sevaes voor staat: bestaand materiaal nieuw leven inblazen met een creatieve twist.
Ik ging aan de slag met verschillende denimpatches, handgestikte sashiko details en asymmetrische lijnen om het jasje echt een unieke uitstraling te geven. Elk element is met de hand geplaatst, zodat het eindresultaat niet alleen uniek is, maar ook duidelijk de signatuur van Sevaes draagt: duurzaam, uitgesproken en stijlvol.
Het eindresultaat?
Bekijk in de video hoe het spijkerjasje er eerst uitzag en hoe ik het stap voor stap transformeerde tot een custom design.
Charly droeg het uiteindelijke jasje op nationale televisie, in het SBS6-programma Moordfeest. Supertof om mijn werk zo zichtbaar terug te zien op het scherm! Hieronder vind je foto's van het eindresultaat én een fragment uit de uitzending.
Wat is customizen van kleding?
Customizen betekent het aanpassen, verfraaien of compleet transformeren van bestaande kledingstukken. Denk aan het toevoegen van nieuwe stoffen, denimpanelen, applicaties of zelfs steentjes. Bij Sevaes gaat customizen verder dan alleen versiering: het is een creatief proces waarin jouw kledingstuk een tweede leven krijgt – uniek, duurzaam en volledig in onze stijl.
Waar fast fashion massaal produceert, draait customizen bij Sevaes juist om aandacht en vakmanschap. Geen enkel stuk is hetzelfde, omdat we met de hand en op gevoel werken. Je brengt een kledingstuk mee dat je opnieuw wil dragen of dat een persoonlijke upgrade verdient, en wij zorgen voor een ontwerp dat écht iets toevoegt.
Wil jij ook je kleding laten customizen?
Lees meer over onze customized service en neem vrijblijvend contact met ons op via WhatsApp of e-mail. Laat je inspireren door de mogelijkheden van kleding customizen en geef jouw kledingstuk een tweede leven!
Laat een reactie achter